DSC03858.jpg
logo_JanaWeinberg_INVERSE.png

ZÍSKEJTE LÉPE PLACENOU PRÁCI, KTERÁ VÁS BUDE BAVIT

1

Věděli jste, že až 40% lidí nenávidí svoji práci, což se v konečném důsledku často projevuje totálním vyhořením, podlomeným zdravím a nebo rozpadem partnerského vztahu?

2

Věděli jste, že rozdíl v odměňování můžu a žen v ČR je okolo 20%, což prohlubuje demotivaci a snižuje výkon? 

3

 

Věděli jste, že lidé, kteří se ohlížejí za svým životem často litují toho, že místo práce přesčas, netrávili více času s blízkými či konáním smysluplných aktivit?

PŘIŠLI JSTE O PRÁCI A NEBO PŘEMÝŠLÍTE O ZMĚNĚ KARIÉRY ČI PROFESE?

Vyzkoušejte 5týdenní program individuálního kariérního koučování & poradenství pro rozběh kariéry.

5-Week Career Jump-Start Program

V balíčku služeb - individualního koučinku a kariérního poradenství, Vám pomohu, ujasnit si jaký druh práce či kariérní směr je pro Vás vhodný.

Připravím Vás na pohovor - od profi CV až po Assessment Centrum.

Potřebujete si vyjasnit kam a jak chcete profesně směřovat? Potřebujete profi CV v angličtině? Připravit se na pohovor či Assessment Centrum? Vyřešit pracovní konflikt? Chcete vyšší finanční ohodnocení?

Namixujte si služby dle svých potřeb.

Casual Business Meeting

Dělejte práci, která Vás bude bavit

Co získáte?

 • Objevíte silné stránky svého charakteru.

 • Získáte silný a motivující přehled o svých nejhlubších hodnotách.

 • Budete mít jasno, jaká práce či kariérní směřování je pro Vás vhodné.

 • Budete dělat práci, která pro Vás bude smysluplná a bude Vás bavit.

 • Získáte adekvátní finanční ohodnocení.

 • Budete žít spokojenější život, bez výčitek.

 • Pomohu Vám ujasnit si, jaká práce je pro Vás vhodná.

 • Připravím Vás na pohovor – od profesionálního CV až po Assessment Centrum.

 • Získáte profesionální životopis a motivační dopis, který Vás prodá. A to i v angličtině.

 • Budete se umět prezentovat na profesní síti Linkedin.

 • Získáte praktické tipy a rady jak uspět u pohovoru a zažijete si pohovor na nečisto (v češtině či angličtině s rodilým mluvčím).

 • Budete vědět jaké dovednosti personalisté a manažeři hledají u Assessment Centra.

 • Získáte tipy a rady na co si dávat u výběrového řízení a AC pozor.

 • Získáte konkrétní doporučení, jak v dané profesi nejefektivněji hledat práci.

Zamluvte si úvodní konzultaci a vyberte si, jak využijete 1,5 hodiny k Vašemu prospěchu.

To není všechno. Co získáte spolu s úvodní konzultací?

Hodnoty

 

Obdržíte bezplatný nástroj k vyhodnocení Vašich hodnot. Získáte silný a motivující přehled o svých nejhlubších hodnotách. Ujasníte si žebříček svých životních hodnot.

Silné stránky

 

 

Získáte dotazník sloužící k defninování Vašich silných stránek a naleznete cesty, jak je využívat častěji.

Johariho okno

 

Získáte nástroj sloužící k sebepoznání, který popisuje a rozřazuje Vaše osobní kvality. Získáte zpětnou vazbu o tom, jak Vás ostatní vnímají.

​Úvodní konzultace

Získáte svou úvodní konzultaci v délce 1,5 hodiny (v hodnotě 5000 Kč za 3000 Kč) a zjistíte, jak můžete zahájit cestu za lépe placenou prací, která Vás bude bavit.

Normálně v ceně 5000 Kč, dnes pro Vás za cenu 3000 Kč.

Slova spokojeých klientů

Proč si zamluvit úvodní konzultaci ještě dnes?

 • Získáte svou 90 minutovou konzultaci (v hodnotě 5000 Kč) a zjistíte, jak můžete zahájit cestu za lépe placenou prací, která Vás bude bavit. Normálně v ceně 5000 Kč, dnes pro Vás za cenu 3000 Kč.

 • Obdržíte bezplatné nástroje k sebepoznání. Získáte silný a motivující přehled o svých nejhlubších hodnotách. Ujasníte si žebříček svých životních hodnot. Objevíte silné stránky svého charakteru a naleznete cesty, jak je využívat častěji. Získáte zpětnou vazbu o tom, jak Vás ostatní vnímají.

 

 • Zjistěte, zda jste na základě Vašich zájmů na správném pracovním místě a děláte práci/kariéru pro kterou jste byli předurčeni.

O autorce programu

DSC_7645websize_edited.jpg

Michaela Zouharová LION
NUSKIN Anti-aging global business

"Vřele doporučuji Janu Weinberg pro její vysoce profesionální přístup, schopnost dávat správné otázky ve správné chvíli, lidskost a nevšední krásu zvenku i zevnitř. Od prvního okamžiku koučování jsem se cítila bezpečně a koncentrovaně. Díky Janě jsem třídila myšlenky, uvědomovala si potenciální řešení a vhodné strategie, a také svoje silné stránky. Každým sezením jsem se měřitelně posouvala ke svým cílům. Děkuji Janě za obrovskou podporu a těším se na další spolupráci."

Vaší koučkou & HR konzultantkou v tomto indivuduálním programu, šitém na míru, je Mgr. Jana Weinberg, ACC.

Jana vystudovala HR Management a vzdělávání dospělých. Přes 3 roky žila ve Velké Británii. Získala nejvyšší certifikaci od Cambridge University v angličtině (CPE). Působila téměř 15 let na manažerských pozicích, v oblasti managementu lidských zdrojů, v nadnárodních korporacích, kde byla zodpovědná za nábor, vzdělávání, rozvoj a kariérní růst zaměstnanců. 

 

Práce s lidmi ji motivovala k soustavnému prohlubování svých dovedností v oblasti osobního rozvoje a růstu, což ji přivedlo ke koučinku. Koučovací kompetence  získala v akreditované škole Neuroleadership s.r.o., kde studovala pod vedením jediného master kouče v ČR, Dr. Vladimíra Tuky. Studium zakončila akreditovanou certifikací. Výcvik v oblasti neuro-koučinku a poznatky z neurovědy ohledně fungování mozku, stejně tak letité zkušenosti z HR, ji poskytly sadu nástrojů, metodologii a znalost procesů, které využívá s klienty za účelem rozvoje lidského potenciálu a naplnění osobních i profesních cílů. 

Jana pracuje profesionálně, je členkou Mezinárodní federace koučů (ICF) s mezinárodně uznávanou certifikací ACC (Associate Certified Coach). Zavazuje se k ICF etickému kodexu.

CredentialBadges_ACC.jpg
Snímek obrazovky 2021-02-07 v 18.08.14.p
1/1