top of page
DSC03858.jpg
logo_JanaWeinberg_INVERSE.png

RE(START) KARIÉRY
ZÍSKEJTE LÉPE PLACENOU PRÁCI, KTERÁ VÁS BUDE BAVIT

1

Věděli jste, že až 40% lidí nenávidí svoji práci, což se v konečném důsledku často projevuje totálním vyhořením, podlomeným zdravím a nebo rozpadem partnerského vztahu?

2

Věděli jste, že rozdíl v odměňování můžu a žen v ČR je okolo 20%, což prohlubuje demotivaci a snižuje výkon? 

3

 

Věděli jste, že lidé, kteří se ohlížejí za svým životem často litují toho, že místo práce přesčas, netrávili více času s blízkými či konáním smysluplných aktivit?

PŘIŠLI JSTE O PRÁCI A NEBO SE PŘIPRAVUJETE NA NOVOU PROFESNÍ ROLI?

Vyzkoušejte 5týdenní program individuálního kariérního koučování & poradenství pro rozběh kariéry.

5-Week Career Jump-Start Program

V balíčku služeb - individualního koučinku a kariérního poradenství, Vám pomohu, ujasnit si jaký druh práce či kariérní směr je pro Vás vhodný.

Připravím Vás na pohovor - od profi CV až po Assessment Centrum.

Potřebujete si vyjasnit kam a jak chcete profesně směřovat? Potřebujete profi CV v angličtině? Připravit se na pohovor či Assessment Centrum? Vyřešit pracovní konflikt? Chcete vyšší finanční ohodnocení? Přijali jste pracovní nabídku a chcete se co nejlépe připravit na Vaší novou pracovní roli?

Namixujte si služby dle svých potřeb.

Casual Business Meeting

Dělejte práci, která Vás bude bavit

Co získáte?

 • Objevíte silné stránky svého charakteru.

 • Získáte silný a motivující přehled o svých nejhlubších hodnotách.

 • Budete mít jasno, jaká práce či kariérní směřování je pro Vás vhodné.

 • Budete dělat práci, která pro Vás bude smysluplná a bude Vás bavit.

 • Získáte adekvátní finanční ohodnocení.

 • Budete žít spokojenější život, bez výčitek.

 • Pomohu Vám ujasnit si, jaká práce je pro Vás vhodná.

 • Připravím Vás na pohovor – od profesionálního CV až po Assessment Centrum.

 • Získáte profesionální životopis a motivační dopis, který Vás prodá. A to i v angličtině.

 • Budete se umět prezentovat na profesní síti Linkedin.

 • Získáte praktické tipy a rady jak uspět u pohovoru a zažijete si pohovor na nečisto (v češtině či angličtině s rodilým mluvčím).

 • Budete vědět jaké dovednosti personalisté a manažeři hledají u Assessment Centra.

 • Získáte tipy a rady na co si dávat u výběrového řízení a AC pozor.

 • Získáte konkrétní doporučení, jak v dané profesi nejefektivněji hledat práci.

 • Připravíte se na specifika Vaší nové pracovní role.

Zamluvte si úvodní konzultaci a vyberte si, jak využijete 1,5 hodiny k Vašemu prospěchu.

To není všechno. Co získáte spolu s úvodní konzultací?

Hodnoty

 

Obdržíte bezplatný nástroj k vyhodnocení Vašich hodnot. Získáte silný a motivující přehled o svých nejhlubších hodnotách. Ujasníte si žebříček svých životních hodnot.

Silné stránky

 

 

Získáte dotazník sloužící k defninování Vašich silných stránek a naleznete cesty, jak je využívat častěji.

Johariho okno

 

Získáte nástroj sloužící k sebepoznání, který popisuje a rozřazuje Vaše osobní kvality. Získáte zpětnou vazbu o tom, jak Vás ostatní vnímají.

​Úvodní konzultace

Získáte svou úvodní konzultaci v délce 1,5 hodiny (v hodnotě 5000 Kč za 3000 Kč) a zjistíte, jak můžete zahájit cestu za lépe placenou prací, která Vás bude bavit.

Normálně v ceně 5000 Kč, dnes pro Vás za cenu 3000 Kč.

Slova spokojeých klientů

Proč si zamluvit úvodní konzultaci ještě dnes?

 • Získáte svou 90 minutovou konzultaci (v hodnotě 5000 Kč) a zjistíte, jak můžete zahájit cestu za lépe placenou prací, která Vás bude bavit. Normálně v ceně 5000 Kč, dnes pro Vás za cenu 3000 Kč.

 • Obdržíte bezplatné nástroje k sebepoznání. Získáte silný a motivující přehled o svých nejhlubších hodnotách. Ujasníte si žebříček svých životních hodnot. Objevíte silné stránky svého charakteru a naleznete cesty, jak je využívat častěji. Získáte zpětnou vazbu o tom, jak Vás ostatní vnímají.

 

 • Zjistěte, zda jste na základě Vašich zájmů na správném pracovním místě a děláte práci/kariéru pro kterou jste byli předurčeni.

O autorce programu

DSC_7645websize_edited.jpg

Michaela Zouharová
Anti-aging global business Leader
Nuskin

"Vřele doporučuji Janu Weinberg pro její vysoce profesionální přístup, schopnost dávat správné otázky ve správné chvíli, lidskost a nevšední krásu zvenku i zevnitř. Od prvního okamžiku koučování jsem se cítila bezpečně a koncentrovaně. Díky Janě jsem třídila myšlenky, uvědomovala si potenciální řešení a vhodné strategie, a také svoje silné stránky. Každým sezením jsem se měřitelně posouvala ke svým cílům. Děkuji Janě za obrovskou podporu a těším se na další spolupráci."

Vaší koučkou & HR konzultantkou v tomto indivuduálním programu, šitém na míru, je Mgr. Jana Weinberg, ACC.

Jana vystudovala HR Management a vzdělávání dospělých. Přes 3 roky žila ve Velké Británii. Získala nejvyšší certifikaci od Cambridge University v angličtině (CPE). Působila téměř 15 let na manažerských pozicích, v oblasti managementu lidských zdrojů, v nadnárodních korporacích, kde byla zodpovědná za nábor, vzdělávání, rozvoj a kariérní růst zaměstnanců. 

 

Práce s lidmi ji motivovala k soustavnému prohlubování svých dovedností v oblasti osobního rozvoje a růstu, což ji přivedlo ke koučinku. Koučovací kompetence  získala v akreditované škole Neuroleadership s.r.o., kde studovala pod vedením jediného master kouče v ČR, Dr. Vladimíra Tuky. Studium zakončila akreditovanou certifikací. Výcvik v oblasti neuro-koučinku a poznatky z neurovědy ohledně fungování mozku, stejně tak letité zkušenosti z HR, ji poskytly sadu nástrojů, metodologii a znalost procesů, které využívá s klienty za účelem rozvoje lidského potenciálu a naplnění osobních i profesních cílů. 

Jana pracuje profesionálně, je členkou Mezinárodní federace koučů (ICF) s mezinárodně uznávanou certifikací ACC (Associate Certified Coach). Zavazuje se k ICF etickému kodexu.

CredentialBadges_ACC.jpg
Snímek obrazovky 2021-02-07 v 18.08.14.p
bottom of page