REFERENCE - KOUČINK & MENTORING
 

Image.jpeg

Michal Černý
Ředitel
Strojírna Soběslav s.r.o.

reference koučink Jana weinberg

Radek Duchek
CEO
4M Systems

"Tímto chci doporučit Janu W. jako skvělého profesionála, který mi během společných koučovacích sezení pomohl správně zkoncentrovat moje myšlenky tak, abych dosáhl všech vytyčených cílů v oblastech mého profesního působení, tak i v soukromém životě. Za pomoci Brain-based koučinku mne Jana dokázala udržet motivovaného a vždy plně soustředěného na nalezení pro mne nejefektivnějšího řešení a zdolávání vytyčené cesty k danému cíli/zlepšení. Rád předávám 100% pozitivní referenci, jak na celý systém, tak i na svého kouče všem, kdo uvažují o změně ve svém životě, nebo v pracovní oblasti."

reference coaching

Radka Kožárová
Project Manager

4M Systems

"Janu nemohu dostatečně vynachválit. Vliv koučovacích sezení na můj profesionální výkon a citlivé osobní záležitosti byl opravdu život měnící a je trvající. Jana je 100% profesionální, soustředěný a efektivní kouč. Díky jejímu podnětnému a interaktivnímu vedení se mi úspěšně podařilo splnit stanovené cíle a získat užitečné nástroje pro svůj profesní i osobní život. Janu mohu vysoce doporučit a jen si přeji, abych ji potkala dříve. Jano, děkuji moc!"

reference coaching

Lída Pešková
Spiritual Coach

"Koučování s Janou po telefonu bylo pro mě nesmírně obohacujícím a inspirativním zážitkem. Jana je velký profesionál s velice lidským přístupem. Z jejího koučování je cítit radost a zaujetí pro rozvíjení potenciálu svého klienta. Její doprovázení na mé cestě sebepoznání bylo plné povzbuzování, oceňování, podpory a především aktivního naslouchání bez hodnocení a udílení rad. Janu jako kouče doporučuji všem, kteří chtějí vykročit na cestu seberozvoje a chtějí si proměnit své sny ve skutečnost."

reference coaching jana weinberg

Michaela Zouharová
Anti-aging Global Business Leader, 
NUSKIN

"Vřele doporučuji Janu Weinberg pro její vysoce profesionální přístup, schopnost dávat správné otázky ve správné chvíli, lidskost a nevšední krásu zvenku i zevnitř. Od prvního okamžiku koučování jsem se cítila bezpečně a koncentrovaně. Díky Janě jsem třídila myšlenky, uvědomovala si potenciální řešení a vhodné strategie, a také svoje silné stránky. Každým sezením jsem se měřitelně posouvala ke svým cílům. Děkuji Janě za obrovskou podporu a těším se na další spolupráci."

reference koučink Jana Weinberg

Marek Řezáč
Strategic Development Manager, GORDIC, MyMight

"Výběr mentálního kouče byl pro mě náročný proces, jelikož jsem se nechtěl svěřit do rukou jen tak někomu. O to víc jsem rád, že jsem narazil právě na Janu, která je opravdu profesionál na slovo vzatý. Díky našim sezením jsem pochopil co znamená slovo "sebepoznání". Jana se dokázala velmi dobře vcítit do mé situace a vhodně zvolenými otázkami mi umožnila "držet se svého kompasu" a naplnit tak stanovené cíle. Za to jí moc děkuji a přidávám pozitivní referenci a doporučení."

Reference HR Mentoring

"S paní Janou Weinberg jsem měla možnost se potkat v rámci projektu #suHR. Byla mi mentorkou a rádkyní v oblasti HR. Jsem jí velmi vděčná za rady a podporu, kterou jsem dostala. Člověk často tápe, zda jeho profesní kroky a nacítění jsou správné. O to víc je pak skvělé, když Vám člověk s takovou praxí řekne, že jdete správným směrem. Děkuji moc."

Klára Hejděncová
HR Specialist & Project Manager, Edera Group a. s.

Snímek obrazovky 2022-01-12 v 18.19.21.png

Romana Hybrant
Atelier Hybrant & Fils
Lyon, France

"S Janou jsem prožila šest velmi intenzivních měsíců naplněných prací na sobě a sebepoznáním. Děkuji Vám za profesionální přístup, ochotu a velmi odborné a sympatické koučování. Vděčím Vám nejen za efektivní nástroje rozhodování a time managementu, ale také za vytváření příjemné atmosféry během našich sezení. Jednoznačně doporučuji.
Koučování s Vámi mi pomohlo zaměřovat pozornost směrem, kterým chci vědomě jít s veškerou důvěrou ve své schopnosti. Děkuji.
."