Mgr. Jana Weinberg - Coaching & HR Consulting

O MNĚ

Vystudovala jsem HR Management a vzdělávání dospělých. Přes 3 roky žila ve Velké Británii.  Získala nejvyšší certifikaci od Cambridge University v angličtině (CPE). Téměř 15 let působila v oblasti managementu lidských zdrojů v nadnárodních korporacích, kde jsem byla zodpovědná za nábor, vzdělávání, rozvoj a kariérní růst zaměstnanců. 

Věřím v koncept celoživotního vzdělávání a možnost rozvoje potenciálu každého z nás. Kontinuálně se věnuji svému osobnímu rozvoji, studiu neurovědy a neustálému prohlubování koučovacích a mentoringových dovedností. Sleduji novinky v oblasti leadershipu a rozvoji.

 

Práce s lidmi mě motivovala k soustavnému prohlubování svých dovedností v oblasti osobního rozvoje a růstu, což mě přivedlo ke koučinku. Koučovací kompetence jsem získala v akreditované škole Neuroleadership s.r.o., kde jsem studovala pod vedením master kouče - Dr. Vladimíra Tuky. Studium jsem zakončila akreditovanou certifikací. Výcvik v oblasti neuro-koučinku a poznatky z neurovědy ohledně fungování mozku mi poskytly sadu nástrojů, metodologii a znalost procesů, které využívám s klienty za účelem rozvoje lidského potenciálu a naplnění osobních i profesních cílů. 

 

Kromě koučinku poskytuji konzultace a mentorink v oblasti lidských zdrojů a leadershipu.  Věnuji se kariérnímu poradenství, přednášení na VŠE v Praze, školení v oblasti recruitmentu a měkkých dovedností. Připravuji uchazeče na pracovní pohovor či Assessment Center, napomáhám při řešení situací při nedobrovolných odchodech zaměstnanců, podněcuji individuální rozvoj a růst.

Miluji sport a pohyb. Běh, lyžování, brusle, yogu nebo pilates. Pohyb a zdravý životní styl mě naplňuje. Ráda cestuji a poznávám nová místa.

Vzdělání a akrediatace:

  • Akreditovaný kouč MŠMT ČR

  • Akreditovaný Neuro-kouč (Brain-based Certified Coach) Professional

  • Certifikovaný Neuroleadership kouč - Neuroleadership Institute

  • 250 h. specifického tréninku koučů; akreditováno ICF

  • Associate Certified Coach (ACC) - Mezinárodní certifikace od ICF

  • Mgr. - Univerzita Palackého v Olomouci (Andragogika a HR Management)

  • Cambridge University – Certificate of Proficiency in English (CPE)

  • Jsem členkou Mezinárodní federace koučů (ICF), s mezinárodní certifikací ACC.

CredentialBadges_ACC.jpg
Snímek obrazovky 2021-02-07 v 18.08.14.p
Snímek obrazovky 2021-09-23 v 14.30.38.png
Jana Weinberg - profesionální kouč s mezinárodní certifikací