top of page
Mgr. Jana Weinberg - Coaching & HR Consulting

O MNĚ

Vystudovala jsem HR Management a vzdělávání dospělých. Přes 3 roky žila ve Velké Británii.  Získala nejvyšší certifikaci od Cambridge University v angličtině (CPE). Téměř 15 let působila v oblasti managementu lidských zdrojů v nadnárodních korporacích, kde jsem byla zodpovědná za nábor, vzdělávání, rozvoj a kariérní růst zaměstnanců. 

Věřím v koncept celoživotního vzdělávání a možnost rozvoje potenciálu každého z nás. Kontinuálně se věnuji svému osobnímu rozvoji, studiu neurovědy a neustálému prohlubování koučovacích a mentoringových dovedností. Sleduji novinky v oblasti leadershipu a rozvoji.

Práce s lidmi mě vždy motivovala k soustavnému prohlubování svých dovedností v oblasti osobního rozvoje a růstu. Vlastní role lídra a její výzvy mě přivedly k hledání cest, jak lépe pracovat se svým týmem, jak zvýšit motivaci, angažovanost a výkonost svého týmu, jak získat více času pro sebe a své vize, jak lépe komunikovat a být snáze pochopena. Odpovědi jsem nalezla během intenzivního koučovacího výcviku. Koučovací přístup v leadershipu byl pro mě natolik transformační, že mě přivedl k rozhodnutí a touze podporovat a rozvíjet další lídry a lidi, kteří se na roli lídra připravují.

Koučovací kompetence jsem získala v akreditované škole NeuroLeadership s.r.o., kde jsem studovala pod vedením master kouče - Dr. Vladimíra Tuky, MCC. Studium jsem zakončila akreditovanou certifikací. Výcvik v oblasti neuro-koučinku a poznatky z neurovědy ohledně fungování mozku mi poskytly sadu nástrojů, metodologii a znalost procesů, které využívám s klienty za účelem rozvoje lidského potenciálu a naplnění osobních i profesních cílů. 

Jsem členkou Mezinárodní federace koučů (ICF) s certifikací ACC (ICF), kontinuálně pracují na zvyšování a prohlubování svých koučovacích kompetencí.

 

Kromě koučinku poskytuji konzultace a mentorink v HR oblasti a leadershipu.  Věnuji se kariérnímu poradenství, přednášení na VŠE v Praze, školení v oblasti recruitmentu a měkkých dovedností. Připravuji uchazeče na pracovní pohovor či Assessment Center, napomáhám při řešení situací při nedobrovolných odchodech zaměstnanců (Outplacement), sdílím své znalosti a dovednosti v komunitách #suHR, BCC, Impact Hub nebo na univerzitách..

Miluji sport a pohyb. Běh, lyžování, brusle, yogu nebo pilates. Pohyb a zdravý životní styl mě naplňuje. Ráda cestuji a poznávám nová místa.

Vzdělání a akrediatace:

  • Akreditovaný kouč MŠMT ČR

  • Akreditovaný Neuro-kouč (Brain-based Certified Coach) Professional

  • Certifikovaný Neuroleadership kouč - Neuroleadership Institute

  • 250 h. specifického tréninku koučů; akreditováno ICF

  • Associate Certified Coach (ACC) - Mezinárodní certifikace od ICF

  • Mgr. - Univerzita Palackého v Olomouci (Andragogika a HR Management)

  • Cambridge University – Certificate of Proficiency in English (CPE)

  • Jsem členkou Mezinárodní federace koučů (ICF), s mezinárodní certifikací ACC.

ICF ACC
ICF
NeuroLeadership
Jana Weinberg - profesionální kouč s mezinárodní certifikací
bottom of page